"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız."

ataturk

Doğru Üretim Doğru Üretim Girdileriyle Mümkün Kılınır

Doğru Üretim Doğru Üretim Girdileriyle Mümkün Kılınır

Üretim departmanında işlerin yolunda gitmesini istiyorsak üretime değecek her şeyin de kaliteli olması şarttır. Her şeyden kastımız doğru teknoloji, doğru işlem basamağı ve doğru girdi (hammadde/ara madde) kullanımından geçer.

Biz kullandığımız her ara ürünü doğru tedarikçiden elde etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü kendimizde uyguladığımız güvenli gıda prensibini uygulayan ve bunu ispatlayan tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz. Et ürünleri, süt ürünleri, unlu mamuller, ambalaj maddesi… vb.

Tedarikçilerimiz bizlerle aynı fikirleri paylaşıyor, bizleri anlıyor ve amaçlarımızı destekliyor. Bu yüzden ara ürünler bizlere gelirken doğru üretim, doğru depolama doğru sevkiyat sürecinden geçiyor. Öztaş olarak bizlerde “güven kontrole mani değildir” mottosuyla, gıda mühendislerimiz denetiminde sevkiyatı kalite kontrol süreçlerinden geçirerek teslim alıyor ve bu kontrolleri kayıt altında tutmak üzere formlara işliyoruz. Aksi durumlarda ürünü kabul etmemekle birlikte ivedi şekilde tedarikçilerimizle süreci tekrar revize ediyoruz.

Böylelikle üretim prosesimizi sağlıklı yürüterek siz müşterilerimize olan kalite ve güven sözünü daim kılıyoruz.

Scroll Up
Menü