SOSYAL SORUMLULUK

İLHAM ALDIĞIMIZ LİDERLER

İLHAM ALDIĞIMIZ LİDERLER


 

İLHAM ALDIĞIMIZ LİDERLER

Ömür içerisine ne kadar içerik sığdırırsak sığdıralım iki olgu hep eksik kalacaktır;


 

-İyi tecrübeler

-Hatalar


 

Lakin biliyoruz ki insan ömrü her şeyi kendi tecrübe edecek kadar uzun yaşamaz. Eee bir de yapmak istediklerimiz ve bunları yaparken hangi yollardan gitmemiz gerektiğinin verdiği karmaşa? Genç, dinamik bir kadroya sahip olmamız işimizi her ne kadar kolaylaştırıp çokça fikir üretmemize yardımcı olsa da kendimize başarı yolunda mentor olarak seçtiğimiz ve hayatlarından ders aldığımız kendini ispat etmiş liderler bulunmaktadır.


 

Bunların başında biz gençlere olan inancını “Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” Cümlesiyle açık açık vurgulayan aynı zamanda ne büyük onurdur ki yaşadığımız ülkenin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK gelmektedir. Ne büyük onurdur ki diyoruz çünkü sadece biz ülke gençleri değil aynı zamanda tüm dünyanın kabul ettiği bir lidere sahibiz.


 

Haydi gelin hangi liderleri kendimize neden örnek aldık anlatalım. Yaptıklarını aşağıda birkaç satıra sığdırmak imkânsız olsa da kendimizce bir girizgâh yapmış olalım.

Daha Fazlasını Oku