TOSTMATİK

Tostmatik Nedir?

Yurtdışında gelişmiş ve yaygın olan otomatların ülkemizde üretimi yok denecek seviyededir. TOSTMATİK AR-GE'si ve üretimi tamamen Türkiye'de ve Türk Mühendisler tarafından gerçekleştirilmiş ve dünya standartlarının dahi üstünde gelişmiş bir otomattır.

TOSTMATİK aynı anda hem içecek hemde tost verebilen bir otomattır. TOSTMATİK; hijyenik koşullarda gıda mühendisleri kontrolünde el değmeden üretilerek paketlenmiş ürünlerin müşterilere en hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılması için özel olarak tasarlanmıştır.

Tamamen Türk damak tadına uygun olarak, tamamı piyasa tarafından kalitesi onaylanmış, markası tanınmış, helal seltifikası olan malzemelerle, el değmeden ve en üst düzey hijyenik koşullarda üretilen lezzetli tostlar, 60-90 sn gibi kısa bir süre içerisinde servis edilmektedir.

TOSTMATİK'in ön yüzünde LED tv bulunmaktadır. Bu ekranda hem tanıtım videolarımız, hem de alınan reklam oynatılacaktır. bu sayede sipariş esnasındaki bekleme süresinde müşterilerin kaliteli vakit geçirmeleri sağlanmış olacaktır.

TOSTMATİK üzerindeki dokunmatik panel sayesinde interaktif bir sipariş ekranına sahiptir

Üstün teknoloji ile donatılmış olan TOSTMATİK; aynı anda birden fazla ürün siparişi alabilmesi, hazır menüleri, kampanyaları ve yapay zekası ile ülkemizdeki otomat sektörüne yeni bir boyut kazandırmaktadır.

TOSTMATİK uzaktan izlenebilen ve yönetilebilen bir teknolojik alt yapıya sahiptir. TOSTMATİK'in stok, satış ve otomatla ilgili tüm teknik bilgileri uzaktan izlenebildiği gibi, fiyat ve ürün değişikliği ile kampanyalar ve menüler uzaktan ayarlanabilmektedir.

TOSTMATİK üzerinde kağıt para, bozuk para ve kredi kartı ödeme sistemleri standart olarak sunulmaktadır. Nakit ödemelerde para üzeri verebilmektedir. Ayrıca, personel kartları vb. ödeme sistemleri ile de entegrasyon çalışması yapılarak bu ödeme sistemlerininde kullanılabileceği alt yapıya sahiptir.

TOSTMATİK diğer otomatlara göre daha az mekanik aksama sahip olduğundan bakım ihtiyacı daha azdır ve arıza riski minimize edilmiştir.

Alınan tüm tedbirlere rağmen olağan dışı durumlar ve arızalar olabileceği ön görülmüştür. TOSTMATİK tüm bu durumları kendisi tespit eder ve merkeze açıklamalı uyarıları ile birlikte iletir. Ayrıca alınabilecek (sipariş alımını durdurma, otomatı kapatma vb.) önlemleri de otomatik olarak kendisi alır.

TOSTMATİK TOSTMATİK TOSTMATİK
 

Olmazsa Olmazlarımız

Hijyen

Severek yiyeceğiniz tostlarımız. El değmeden, en yüksek hijyen koşullarında hazırlanarak size servis ediliyor. Paketi ilk siz açıp, tostunuza ilk siz dokunacaksınız.

Kalite

Tostlarımızda kullanılan malzemeler, tamamen Türk damak tadına uygun olarak, tamamı piyasa tarafından kalitesi onaylanmış, markası tanınmış ürünlerdir.

Lezzet

Ürün ve pişirme standartlarımız ile her zaman aynı kalitede ve lezzette tost yiyebileceksiniz. Damak tadınıza göre pişirme seçenekleri seçebileceksiniz.

 

Helal

Tostlarımızda kullanılan tüm ürünler ve malzemeler HELAL sertifikalıdır. Gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz.

Hız

Sipariş verdiğiniz andan itibaren seçtiğiniz tost çeşidine bağlı olarak 60-90 saniye içerisinde tostunu alacaksınız.

Servis

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız ile kesintisiz hizmet alacaksınız ve sorun yaşadığınızda çok hızlı bir şekilde yardım alıp çözüme kavuşacaksınız..